Zwierzęta z Ekostraży dziękują za okazane serce

W naszym przedszkolu zorganizowana została akcja zbiórki karmy, kocy  i innych akcesoriów dla Bezdomnych Zwierząt z Ekostraży przy ulicy Miłoszyckiej we Wrocławiu.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu życia zwierząt, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w takich zbiórkach.  Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w akcji. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z naszego przedszkola. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i rodzicom, za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.