Wielkanoc tuż tuż

Przedszkolaki z grupy 8 przez ostatnie dwa tygodnie realizowały tematy związane z Wielkanocą.

Dzieci poznawały wielkanocne tradycje i zwyczaje, wykonywały świąteczne ozdoby i prace plastyczne, malowały jajka, śpiewały piosenkę o zajączku wielkanocnym i recytowały wierszyk "W wielkanocnym koszyczku". Ponadto, dzieci wzięły udział w zajęciach przyrodniczych, podczas których zasiały owies wielkanocny i rzeżuchę. Przedszkolaki prowadziły obserwacje przyrodnicze i poznały warunki niezbędne do prawidłowego wzrostu roślin.