Park Złotnicki

W kwietniu przedszkolaki z grupy 8 wybrały się do Parku Złotnickiego, gdzie wzięły udział w zajęciach przyrodniczych.

Dzieci prowadziły obserwacje przyrodnicze mając do dyspozycji lupy, siatki na motyle oraz specjalistyczne szczypce. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem przyglądały się rosnącym na łące kwiatom, obserwowały życie mrówek i pająków, słuchały śpiewu ptaków i podziwiały piękno otaczającej przyrody. Następnie dzieci skorzystały z atrakcji parkowego placu zabaw, gdzie aktywnie spędziły czas na wspólnej zabawie.