Dzień Dziecka

Jaki jest jeden z ważniejszych dni w przedszkolu? Tak, tak – to właśnie Dzień Dziecka. Mnóstwo atrakcji oraz radości. Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.

Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku w naszym przedszkolu bawiliśmy się na dmuchanych zamkach, eksperymentowaliśmy z firmą KozaLAb projektując własną koszulkę. Były słodkości , tańce oraz czas na sport z panią od taekwondo. Był też czas na wspólne muzykowanie z panem Michałem. Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń.