"Każdy przedszkolak dobrze wie
Że kiedy wrzesień już kończy się
Od najmłodszego aż po starszaka
Wszyscy świętują dzień przedszkolaka:)!"
muz: Robert Obcowski,sł: Danuta Błażejczyk, Mariusz Urbaniak

20 września - to dzień ważny dla wszystkich Przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach, teatrzyku i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Dzieci miały okazję do świętowania, do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem!