Spektakl pt.: "Dzieci Sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów"

1.10.2021 przedszkolaki z GR 3 obejrzały spektakl on-line pt. „Dzieci Sieci – Plik i Folder na tropie internetowych kłopotów", który wprowadzał najmłodszych w tematykę bezpiecznego korzystania z internetu i urządzeń ekranowych.

Organizatorem wydarzenia jest NASK PIB, spektakle powstały w ramach Polskiego Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.