Wspólne wyjścia

Grupa VII jest bardzo ciekawa otaczającej ją przyrody, dlatego często wychodzimy na spacery i obserwujemy zmieniającą się naturę.
Na zdjęciach widać, jak podziwiamy orzech włoski. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądają jego owoce, dotknąć liści, a także powąchać orzechy.

Kolejnego dnia udaliśmy się do pobliskiego Parku Złotnickiego - szukaliśmy tam wiewiórek, niestety trafiliśmy na prace porządkowe, które przepłoszyły wszystkie zwierzęta. Za to dowiedzieliśmy się, czy w stawie, który ma zielony nalot, mogą żyć ryby.