Konkurs ogólnopolski "Dbajmy o naszą Planetę!"

Prace konkursowe należy przesyłać do dnia 08.04.2022 r.

na adres:

Zespół Szkolno Przedszkolny nr 14

ul. Dębicka 31  54-030 Wrocław

Dyplomy dla Uczestników i Nauczycieli przekazane zostaną drogą elektroniczną, natomiast laureaci ( 1,2,3 ) miejsca otrzymają nagrody wraz z dyplomami pocztą na adres placówki

Regulamin konkursu:

Warunki uczestnictwa:

a) uczestnikami konkursu są dzieci w wieku 3-6 lat z przedszkoli w całej Polsce.

b) forma pracy –płaska lub przestrzenna; technika- dowolna.

c) maksymalnie jedna praca z placówki, każda praca powinna mieć jednego autora i opiekuna ( nauczyciela).
d) praca nawiązuje tematem do hasła konkursu, a więc do kwestii troski o środowisko przyrodnicze.

e) praca powinna być opatrzona metryczką: imię, nazwisko, wiek autora pracy, imię i nazwisko nauczyciela, numer i adres placówki oraz e-mail nauczyciela- prawy dolny róg kartki.

f) do pracy należy dołączyć podpisaną Klauzulę informacyjną - udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i opiekunów.

g)zgodę rodzica/prawnego opiekuna na udział dziecka w konkursie oraz na publikację danych na stronie internetowej placówki oraz wykorzystanie prac na stronie internetowej i wystawach pokonkursowych.

(Załącznik nr 1)

h)dostarczone prace przechodzą na własność organizatora.