Akcja #ZDROWOROSNA

Przedszkolaki z grupy 8 dołączyły do akcji #ZDROWOROSNA - ogólnopolskiej ogrodniczej akcji edukacyjnej, zorganizowanej przez firmę W. Legutko.

Dzięki otrzymanym pakietom edukacyjnym dzieci wzięły udział w praktycznych zajęciach przyrodniczych, podczas których wysiały zdrowy i pełen witamin koperek. Akcja #ZDROWOROSNA pokazuje, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa. Celem akcji jest kształtowanie u dzieci postawy proekologicznej i zamiłowania do zdrowej żywności.