O nas

Przedszkole 24 we Wrocławiu otoczone jest pięknym ogrodem z kolorowym i bezpiecznym placem zabaw. Budynek przedszkola położony jest wśród zieleni, w sąsiedztwie Parku Złotnickiego.

Przedszkolne sale zajęć wyposażone są w nowoczesne meble, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci, ciekawie zaprojektowane kąciki zainteresowań, które inspirują dzieci do podejmowania różnorodnych form aktywności. Posiadamy multimedialne środki dydaktyczne (komputery, tablica interaktywna, magiczne dywany, mikroskopy), sprzęt rekreacyjno – sportowy. Całe zaplecze przedszkola sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Nasze Przedszkole tworzy dzieciom warunki do poznawania, odkrywania, przeżywania oraz działania w kontaktach ze środowiskiem społecznym i przyrodniczym. Swoją działalność ukierunkowujemy na kształtowanie w naszych wychowankach i w najbliższym środowisku postaw proekologicznych i prozdrowotnych. Ważną kwestią jest dla nas również zapewnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i kształtowanie u przedszkolaków postaw prospołecznych – życzliwości, otwarcia na drugiego człowieka, kultury bycia.