Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Wejście do Przedszkola

Grupa 3

Artykuły

 • Bezpieczny przedszkolak

  Wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo własne oraz innych jest szczególnie ważnym obszarem wychowania przedszkolnego. Dlatego też podczas zajęć utralaliśmy zasady bezpieczeństwa podas pobytu przedszkolu, na placu zabaw oraz podczas wyjść i spacerów.

  Czytaj Więcej o: Bezpieczny przedszkolak
 • Dzień bez samochodu

  Dzień bez Samochodu – międzynarodowa kampania proekologiczna świętowana corocznie 22 września. Wieńczy obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Ma on na celu zachęcanie mieszkańców miast do zmiany niekorzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i wybrania alternatywnych, ekologicznych środków podróżowania: chodzenia pieszo, jazdy na rowerze, korzystania z komunikacji miejskiej.

  Czytaj Więcej o: Dzień bez samochodu
 • Dzień Przedszkolaka

  "Każdy przedszkolak dobrze wie
  Że kiedy wrzesień już kończy się
  Od najmłodszego aż po starszaka
  Wszyscy świętują dzień przedszkolaka:)!"
  muz: Robert Obcowski,sł: Danuta Błażejczyk, Mariusz Urbaniak

  20 września - to dzień ważny dla wszystkich Przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

  Czytaj Więcej o: Dzień Przedszkolaka