Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Wejście do Przedszkola

Grupa 5

Artykuły

 • Jeż

  Niedawno oglądaliśmy film edukacyjny o zwierzętach, które zapadają w sen zimowy. Najbardziej spodobał się nam jeż, dlatego wykonaliśmy go z kuleczek brązowej bibuły. Przy okazji ćwiczyliśmy motorykę małą przy robieniu kuleczek.

  Czytaj Więcej o: Jeż
 • Dzień Jesieni

  Z okazji pierwszego dnia jesieni poszliśmy na dwór zbierać liście, które opadły z drzew. Malowaliśmy po nich farbami i odbijaliśmy na kartkach tworząc swoje artystyczne kolorowe liście.

  Czytaj Więcej o: Dzień Jesieni
 • Zabawy

  Tak mijają nasze pierwsze miesiące w przedszkolu. Jest dużo zabawy, śmiechu, pozytywnych emocji, dzięki temu bardzo wesoło i kreatywnie spędzamy czas!

  Czytaj Więcej o: Zabawy
 • Sprzątanie Świata

  Dnia 20.09.2021r. dzieci z grupy V brały udział w Akcji Sprzątania Świata. Podczas zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnej technologii miały możliwość poznać zasady segregacji śmieci. Film edukacyjny pokazał dzieciom jak ważna jest segregacja śmieci.

  Czytaj Więcej o: Sprzątanie Świata