Specjaliści szkolni

Drodzy Rodzice

W trosce o dobro naszych uczniów oraz Państwa, chcielibyśmy przedstawić ofertę pomocy psychologiczno -pedagogicznej udzielanej w naszej szkole.

Praca zespołu w czasie edukacji zdalnej

Wiemy, że obecna sytuacja może być dużym wyzwaniem dla naszych uczniów oraz rodziców, dlatego chcielibyśmy być blisko i móc zapewnić specjalistyczną pomoc w odpowiedzi na Państwa potrzeby.

Godziny pracy, w których dostępni są specjaliści szkolni, umieszczone są poniżej.

Można kontaktować się z nami poprzez dziennik elektroniczny Vulcan, adres mailowy, bądź telefonicznie pod numerem: 71 798 69 20 ( wew.140).

Aktualna pomoc oraz wsparcie udzielane są w zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej ( z zachowaniem reżimu sanitarnego, po wcześniejszym umówieniu).

Uczniowie mogą korzystać z indywidualnych zajęć i konsultacji online, podczas których szkolny psycholog, bądź pedagog udzieli im wsparcia, zrozumie pojawiający się problem i we współpracy z rodzicami pomoże znaleźć właściwe rozwiązanie.

Rodzice poszukujący wsparcia w zakresie wychowawczym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji rodzinnej, bądź materialnej, doświadczający kryzysu, mogą korzystać z indywidualnych konsultacji i porad online, bądź spotkania w szkole.

Nasi specjaliści pozostają otwarci na potrzeby uczniów i ich rodziców oraz zachęcają do kontaktu z psychologiem, pedagogiem oraz logopedą szkolnym.

Dodatkowe wsparcie dla dzieci i rodziców udzielane jest także przez poradnię psychologiczno- pedagogiczną nr 4 we Wrocławiu. Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://ppp4.wroc.pl/