Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wejście do szkoły

                                               

Wejście do szkoły

Wejście do szkoły

Widok od parkingu

Wejście do szkoły

Obiady w szkole - ważna informacja

Szanowni Państwo,

Od 1.12.2021r. wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/3kQ6nWZ

 

Rejestracja jest również możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

https://youtu.be/mVUF8pUVsQM

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie.

Wpłat dokonują Państwo na to samo konto bankowe jak do tej pory. Wszelkie nadpłaty lub niedopłaty za poprzednie okresy (do 30.11.2021) będą sukcesywnie dodawane w aplikacji w grudniu. Prosimy o dokonywanie wpłat z co najmniej 2-3 dniowym wyprzedzeniem (dni robocze), aby zdążyła się zaksięgować w systemie, co umożliwi dokonanie zamówienia. Płatność w listopadzie do 27.11.2021r kwota: 144,00zł za wszystkie dni obiadowe (16 dni x 9,00zł =144,00zł).

Kwotę do zapłaty za dzieci, które nie jedzą obiadów we wszystkie dni tygodnia można wyliczyć proporcjonalnie do zaplanowanych obiadów i wpłacić już wyliczoną kwotę.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu wydania posiłku do godziny 8:15. Rodzice zobowiązani są do odwołania każdego obiadu bez względu na przyczynę nieobecności (choroba, wycieczka, nauczanie zdalne, kwarantanna). Brak odwołania posiłku w aplikacji będzie skutkował konicznością zapłaty za niewykorzystany posiłek.

Informacje na temat kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl