Międzyświetlicowy konkurs „Bożonarodzeniowa radość”

W okresie przedświątecznym w naszych świetlicach ruszyły prace nad przygotowaniem prac konkursowych na udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Bożonarodzeniowa radość”.

Dzieci miały mnóstwo pomysłów, jak wyrazić radość za pomocą technik plastycznych. Jedni malowali farbami, inni pastelami, jeszcze inni sięgali po materiały tekstylne, wycinali i składali kolorowe papiery. W efekcie twórczego zaangażowania powstały niesamowite dzieła, które zostały wysłane do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 20 we Wrocławiu. Nasza uczennica Hania Owczarek z klasy 3a zdobyła II miejsce. Gratulujemy laureatce, a wszystkim dzieciom ogromnie dziękujemy za udział w konkursie!

Nauczyciele świetlicy szkolnej SP24