Wejście do szkoły

Obiady w szkole

REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą firmy cateringowej od 1 września nastąpiły zmiany dotyczące  funkcjonowania stołówki szkolnej.

1. Umowy do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły. Każdą umowę należy wypełnić, wydrukować w 2 egzemplarzach, podpisać oraz dostarczyć do szkoły w zamkniętej kopercie. W przedsionku szkoły będzie przygotowana urna, do której należy wrzucić koperty z umowami.
  2. Wypełnione umowy należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do 3 września 2021r.
  3. Obiady będą wydawane od 13 września 2021r.
  4. Ze względu na zmianę firmy cateringowej oraz systemu informatycznego nie będzie możliwości zakupienia obiadu bez uprzednio podpisanej umowy.
  5. Cena jednego obiadu w roku szkolnym 2021/2022 wynosi 9,00zł (słownie: dziewięć złotych 00/100)
  6. Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłaty w terminie wyznaczonym przez placówkę. Termin dokonania płatności oznacza dzień wpływu należności na rachunek bankowy. W przypadku dokonania płatności po terminie, obiad będzie wydany w dniu następnym po zaksięgowaniu wpłaty w systemie.
  7. Harmonogram wydawania obiadów dla uczniów przebywających w świetlicy zostanie przygotowany przez nauczycieli świetlicy w dostosowaniu do planu lekcji.

UMOWA NA KORZYSTANIE Z OBIADÓW W STOŁÓWCE SZKOLNEJ - do pobrania