Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Dbajmy o naszą planetę”
13 kwietnia 2026
Rozstrzygnięcie konkursu „Dbajmy o naszą planetę”:
-
miejsce: Mia Grabkovs, Radom
-
miejsce: Emilia Sadowska, Biały Kościół
-
miejsce: Aleksandra Depta, Katowice
Dziękujemy wszystkim przedszkolakom wraz z nauczycielami za udział w konkursie. Wykonane prace były oryginalne, ciekawe i staranne.
