Świąteczna kartka dla seniora

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, dzieci z naszego przedszkola  z wielkim zaangażowaniem włączyły się do akcji "Świąteczna kartka dla seniora" .

Kilka tysięcy paczek przygotowywanych przez Caritas zostanie przekazanych osobom starszym i potrzebującym. W każdej z nich będzie pocztówka z życzeniami wykonana przez naszych przedszkolaków. Akcja trwa do 8 grudnia.  Wszystkie nauczycielki w trakcie zajęć dydaktycznych, podjęły z dziećmi trudny temat samotności, w którym wykazały się one dużą dawką empatii i chęcią niesienia pomocy na różne sposoby. Była to ważna i potrzebna lekcja życzliwości i szlachetności.