Wizyta Świętego Mikołaja

"Wierzymy, że ty o, święty Mikołaju przynosisz Dobro nam
I mówisz „lubię dzielić się tym co mam",
Rozdajesz nam Nadzieję By z Wiarą patrzeć w dal
A Miłość to największy twój dar"
      O dobrym Świętym (Mikołaju) - Orszak Świętego Mikołaj

Wizyta Świętego Mikołaja w Naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Każda Grupa wykonuje prace plastyczne, dekoruje swoją salę, ubiera choinkę i przygotowuje piosenkę lub wiersz, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i robią to z dużą przyjemnością.
3.12.2021 r. nadszedł wreszcie ten długo wyczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „mikołajowych" dzwoneczków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych wydarzeń przedszkolaki były odświętnie wystrojone w czerwone ubranka z mikołajkowymi motywami. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Już od samego rana zawitał do Naszego Przedszkola w towarzystwie wesołej Śnieżynki:). Każda Grupa serdecznie witała wyjątkowych Gości śpiewając skoczne piosenki, przygrywając na instrumentach perkusyjnych, recytując piękne wierszyki a nawet tańcząc. Mikołaj podczas wizyty porozmawiał z dziećmi, zachęcając je do bycia  koleżeńskimi, uczynnymi, dobrymi wobec innych, a następnie obdarował przedszkolaki wspaniałymi prezentami:) Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą miłą pamiątką tego spotkania.

„Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką nam podarowałeś. Do zobaczenia za rok!".