Spotkania wigilijne

Święta Bożego Narodzenia są zawsze wypełnione ogromną radością życzliwością i kryją w sobie niepowtarzalną magię.

Prawie dla każdego z nas, to czas spotkań z rodziną, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego śpiewania kolęd. I właśnie w ten piękny, jeszcze przedświąteczny czas, zgodnie z podtrzymywaną co roku tradycją, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. Tego dnia od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki. Wszyscy zasiedli przy odświętnie nakrytych stołach w swoich grupach, złożyli sobie życzenia a następnie wspólnie zjedli tradycyjny barszcz oraz pyszną rybkę z ziemniaczkami. Nie obyło się również bez słodkości, które tak wszyscy uwielbiamy. Tak wyglądał piątek 17.12. 2021r. Po uroczystej wieczerzy kilka dni później dzieci podczas zajęć muzycznych miały możliwość wspólnie pokolędować przy choince. Wszyscy będziemy pamiętać o tej pięknej uroczystości jeszcze przez długi czas i nie zapomnimy, jak ważne, rodzinne i piękne są Święta Bożego Narodzenia.