Dzień Dziecka

W dniu 1 czerwca w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Dziecka. W tym dniu na naszych przedszkolaków czekało wiele wspaniałych atrakcji.

Każda grupa uczestniczyła w zaplanowanych na ten szczególny dzień aktywnościach: owocowym dniu - dzieci samodzielnie przygotowywały owocowe szaszłyki według własnych upodobań smakowych; zajęciach sportowych Taekwon-do, podczas których przedszkolaki zostały zapoznane z dyscypliną sportową i wykonywały ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanej instruktorki i trenerki - p. Malwiny; animacjach przygotowanych przez KOZA LAB - podczas warsztatów dzieci przygotowały eksperymentalne koszulki, bawiły się kolorem, rozwijały twórcze myślenie i pomysłowość; zabawach ruchowych na dmuchańcach oraz zabawach muzyczno-tanecznych z p. Michałem.