Olimpiada sportowa

9 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się olimpiada sportowa, w której wzięły udział również dzieci z grupy 8.

W tym dniu na przedszkolaków czekała moc sportowych wyzwań i atrakcji. Na początku dzieci złożyły symboliczne przyrzeczenie dotyczące zasad fair play. Następnie, po krótkiej rozgrzewce każda z grup przedszkolnych przystąpiła do realizacji przygotowanych konkurencji, wśród których były: przeciąganie liny, rzuty do celu, rzuty do krzyżaka, skoki na piłkach, toczenie piłek Fit Ball między przeszkodami, podawanie piłki w rzędach różnymi sposobami, wyścigi rzędów z marchewkami, tor przeszkód. Na zakończenie, po wykonaniu wszystkich sportowych zadań dzieci otrzymały pamiątkowe medale.