Sprzątanie Świata

Dzieci z grupy 8 po raz kolejny włączyły się do ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata.

Hasłem tegorocznej 29. Akcji było "Wszystkie śmieci są nasze". Przedszkolaki zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki oraz worki na śmieci wyruszyły na spacer po najbliższej okolicy przedszkola, podczas którego zbierały zalegające na chodniku i poboczu śmieci. Dzieci z dużym zaangażowaniem podeszły do udziału w Akcji Sprzątania Świata, której celem jest dbanie o środowisko naturalne, segregowanie śmieci oraz kształtowanie postawy proekologicznej.