Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności.

Następnie dzieci wykonały kompozycje z kółek różnego koloru rozwijając przy tym swoje twórcze myślenie i kreatywność, a z kolorowych farb wyczarowały kropkowe prace. Celem zajęć było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości. Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło.