Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Akademia Krokieta i Lamy

W środę - 26 października w naszym przedszkolu odbyły się ruchowe zajęcia pokazowe zorganizowanie prze zespół Edukacji w ruchu Akademii Krokieta i Lamy.
 
W przedszkolu pojawiła się Mery z Kamery - bohaterka filmów udostępnianych na platformie AKiL, która zabrała dzieci w kosmiczną podróż do krainy Krokieta i Lamy. Nasze przedszkole bierze udział w programie od marca, a w maju uzyskaliśmy tytuł LIDERA EDUKACJI, dzięki czemu otrzymaliśmy możliwość uczestniczenia w ruchowych zajęciach AKiL na żywo.
Zajęcia z Krokietem i Lamą to połączenie edukacji, ruchu i rozrywki. Misją programu jest tworzenie dzieciom wielu okazji do ruchu w ciągu dnia. Regularna aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju dzieci. Ciekawa forma filmów przykuwa uwagę dzieci, uruchamia ich wyobraźnię i sprawia, że po prostu dobrze się bawią. Przygodom z Krokietem i Lamą towarzyszą zadania ruchowe, osadzone w fabule. Ich wykonanie jest źródłem satysfakcji i radości.
 
Bardzo dziękujemy zespołowi AKiL za wspaniały czas w naszym przedszkolu, pełen uśmiechu, aktywności i wspólnej zabawy!