Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji cała społeczność przedszkolna spotkała się w auli, aby wziąć udział w uroczystym apelu przedszkolaka, podczas którego dzieci z grupy 8 zaprezentowały się w przedstawieniu z okazji 11 listopada.

Nasze przedszkole po raz kolejny włączyło się do akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki "Szkoła do hymnu". O symbolicznej godzinie 11.11 zaśpiewaliśmy wspólnie "Mazurka Dąbrowskiego", świętując w ten sposób kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.