Spotkanie z magikiem

27 października dzieci z grupy 8 wzięły udział w spotkaniu z p. Ryszardem - dziadkiem Milana, który przygotował dla przedszkolaków pokaz magicznych sztuczek oraz zaprezentował swoją kolekcję zabawek.

Pan Ryszard jest pasjonatem dawnych zabawek, które kolekcjonuje od wielu lat. Wśród przyniesionych przez niego eksponatów nie mogło zabraknąć zabawek z pozytywką czy tych nakręcanych na kluczyk. Poza tym dzieci mogły posłuchać mini koncertu w wykonaniu dziadka Milana, który zagrał na akordeonie oraz harmonijce ustnej. Przedszkolaki były zachwycone spotkaniem i w ramach podziękowania za wspólnie spędzony czas obdarowały naszego gościa pamiątkowym obrazkiem.