Wizyta lekarzy

W listopadzie nasze przedszkole odwiedziło dwoje lekarzy pełnych pasji do wykonywania swojego zawodu. Państwo Kinga i Marcin, rodzice Matyldy z grupy 8, z zawodu internista i ortopeda zaprezentowali dzieciom strój medyka, a także opowiadali o pracy lekarzy różnych specjalizacji.

Zaprezentowali dzieciom narzędzia przydatne w pracy lekarzy. Dużo radości na twarzach dzieci wywołało odszukiwanie kości w ciele człowieka, a także gipsowanie ręki nauczycielki z grupy V. pani Malwiny. Dziękujemy za tak interesujące przybliżenie nam pracy lekarza. Mamy nadzieję, że przyczyni się to w przyszłości do wyboru tego zawodu przez niektórych naszych przedszkolaków.