Wycieczka autokarowa do Teatru ATM na Bielanach Wrocławskich

W dniu 8 listopada najstarsze przedszkolaki udały się na wycieczkę do Teatru ATM na Bielanach Wrocławskich. Mała Scena na Bielanach jest autorskim programem kulturalno-edukacyjnym ATM Sceny na Bielanach skierowanym do dzieci. Program ten obejmuje przede wszystkim cykl spektakli interaktywnych, łączących elementy tradycyjnego przedstawienia z warsztatami, rozbudzając tym mocniej wyobraźnię i rozwijając kreatywność dzieci.

Spektakl pt. "Zaczytana kraina" wprowadził dzieci w baśniowy świat bohaterów książkowych. Zabawnie pokazał, w jaki sposób można przenieść się w świat wyobraźni i zobaczyć jakie skarby można ukryć za zwykłymi literkami. Fascynująca historia rodzeństwa – Leny i Julka, napełniała nas pozytywną energią i chęcią do czytania książek!