Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki z naszej grupy uczciły to wspaniałe święto wspólną zabawą!

Dzieci wzięły udział w zabawach integracyjnych przy muzyce z wykorzystaniem "balonowych misiów" oraz wyruszyły w podróż misiowymi pociągami przyjaźni. Ponadto przedszkolaki przygotowały prace plastyczne - misie wykonane z papierowych talerzyków, które ozdobiły naszą grupową gazetkę w szatni przedszkolnej. Dzieci wzięły również udział w misiowej sesji fotograficznej. W tym dniu odwiedzili nas specjalni goście: mama Fabiana, babcia Olimpii oraz tata Zuzi, którzy przeczytali przedszkolakom książki o przygodach Kubusia Puchatka oraz misia Uszatka. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas!