Mikołajki

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził specjalny, długo wyczekiwany gość - ŚW. MIKOŁAJ, który obdarował dzieci wspaniałym uśmiechem, dobrym słowem i oczywiście drobnymi upominkami!

Przedszkolaki z grupy 8 z niecierpliwością czekały na spotkanie ze Św. Mikołajem, a kiedy w końcu pojawił się w naszej sali, na twarzach dzieci zagościł szeroki uśmiech. Nie obyło się bez małych trudności, bowiem Św. Mikołaj pomylił drogę i gdyby nie telefon towarzyszącej mu Mikołajki, to kto wie czy spotkanie doszłoby do skutku. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla naszego gościa, a ten wręczył im drobne prezenty. Dziękujemy Św. Mikołaju za to spotkanie i zapraszamy za rok!