Wigilia przedszkolna

15 grudnia obchodziliśmy w naszej grupie przedszkolną Wigilię. Zanim jednak przedszkolaki zasiadły do świątecznie udekorowanego stołu, aby podzielić się opłatkiem i zjeść uroczysty obiad, wzięliśmy udział w świątecznym spotkaniu dla całej społeczności przedszkolnej, które odbyło się w auli.

Dzieci z naszej grupy zaprezentowały się w rymowanym wierszyku pt. "My jesteśmy choineczki" oraz przygotowały taniec do piosenki pt. "Kupimy choinkę". Ponadto, Matylda zagrała na pianinie kolędę "Wśród nocnej ciszy". Następnie, przedszkolaki z grupy 8 obejrzały występy swoich koleżanek i kolegów z innych grup. Na koniec zaśpiewaliśmy wszyscy dwie kolędy. To było wspaniałe spotkanie, które wprawiło nas w uroczysty i świąteczny nastrój!