Wigilia

W czwartek 15 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Zanim jednak przedszkolaki zasiadły do świątecznie udekorowanego stołu wzięły udział w świątecznym spotkaniu dla całej społeczności przedszkolnej, które odbyło się w auli.

Następnie dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, dzieliły się opłatkiem składając sobie życzenia i jadły wspólny świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie serdeczne relacje.