Spotkanie ze Św. Mikołajem

Jak ponury byłby świat, gdyby nie było Świętego Mikołaja! Nie byłoby wtedy dziecięcej wiary, żadnej poezji, żadnej nadziei, które uczyniłyby nasze istnienie radosnym”.

Wizyta św. Mikołaja to chwila na którą dzieci z niecierpliwością czekają cały rok. Od samego rana przedszkolaki wypatrywały Mikołaja i nasłuchiwały dźwięku dzwonka. Mikołaj nie zawiódł i pojawił się w przedszkolu. Dzieci były bardzo przejęte i podekscytowane wizytą gościa. Od kilku dni ćwiczyły dla Niego wierszyki i piosenki, które pięknie przedstawiły. Z twarzy dzieci nie znikał uśmiech, a magię tego dnia dopełniły pamiątkowe zdjęcia oraz piękne prezenty, które Mikołaj wręczył każdemu z nich.