Zabawa karnawałowa

„W karnawale, w karnawale Dzieci bawią się wspaniale,

W karnawale każdy chce Tańczyć, śpiewać, bawić się”.

2 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, spidermanów, piratów, strażaków czy policjantów.

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech, radość i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.