Wycieczka na warsztaty Majsterkowo w Castoramie

15 marca przedszkolaki z gr 3 uczestniczyły w warsztatach Majsterkowo organizowanych przez sklep budowlany Castorama. Głównym celem warsztatów było rozbudzanie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych, a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej.

Z pomocą wykwalifikowanej pracownicy Castoramy, pani Małgorzaty dzieci własnoręcznie skonstruowały drewniane skrzynki na swoje drobiazgi. Po zapoznaniu z zasadami bezpieczeństwa przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem przybijały gwoździe i łączyły drewniane elementy. Wszyscy swoje prace wykonali bardzo starannie, samodzielnie podpisali i ozdobili według własnego pomysłu. Zajęcia odbyły się w miłej atmosferze, sprawiły dzieciom dużo radości i dumy z własnych dokonań.