Wizyta Świętego Mikołaja

Dzień 06 grudnia jest dniem bardzo wyczekiwanym przez wszystkie dzieci. Jest to dzień wręcz magiczny, ponieważ każde małe dziecko czeka na prezent, który przynosi wyjątkowy Gość Św. Mikołaj!

Do naszego przedszkola Mikołaj przybył wraz ze Śnieżynką. Ten wyjątkowy Gość odwiedził każdą grupę, był zachwycony świątecznym wystrojem wszystkich sal oraz odświętnym ubiorem dzieci. Św. Mikołaj pobawił się z dziećmi, obejrzał krótki repertuar przygotowany na tę okazję przez każdą z grup, a na końcu każdemu dziecku wręczył tak wyczekiwany prezent. Szkoda, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku.