Warsztaty "Koza Lab"

W Grupie I obyły się kreatywne warsztaty slime. Slime to zabawka, masa plastyczna, która rozwija zmysły, zręczność, kreatywność i wyobraźnię. Zabawa przy użyciu slime stymuluje rozwój zmysłu dotyku.

Ciągnąca się kolorowa maź zrobiła wśród dzieci prawdziwą furorę. Utworzenie idealnej masy nie było łatwe i wymagało od dzieci wytrwałości w dążeniu do końcowego efektu i nauki użycia pipetki, mieszalnika, kolby, brokatu oraz zachowania odpowiednich proporcji. Koza Lab Slime posłuży bardzo długo! Co więcej, jest tym który nie brudzi.