Bal karnawałowy

Dnia 2 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Impreza ta jest dla dzieci wielką atrakcją, na którą czekają przez cały rok.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów. Nie sposób wymienić wszystkich bohaterów, w których wcieliły się nasze przedszkolaki. Rozpoznanie dzieci było bardzo trudne. Przebierańcy świetnie bawili się na pięknie udekorowanej sali balowej. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.