Akademia Krokieta i Lamy

Celem Programu Edukacji przez Ruch jest tworzenie dzieciom wielu okazji do ruchu w ciągu dnia, program powstał z przekonania, że regularna aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju dzieci. W "Akademii Krokieta i Lamy" to właśnie ruch jest sposobem nauki, receptą na nudę, poprawę humoru i rozładowanie nadmiaru energii, a także narzędziem do wspólnej integracji. Dostępne w programie filmy edukacyjno - ruchowe mogą być wykorzystywane jako poranny rozruch lub element zajęć edukacyjnych. Wszystkie materiały zostały stworzone z uwzględnieniem podstawy programowej wychowania przedszkolnego, w każdym miesiącu pojawiają się nowe treści, zgodnie z kalendarzem pracy placówki oświatowej.