Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Wejście do Przedszkola

Grupa 2

Artykuły

  • Nasze styczniowe aktywności

    U nas w grupie bez względu na porę roku dużo się dzieje – tak było i w tym miesiącu. Realizowaliśmy program „Bezpieczniki Taurona” - to program edukacyjny, który przekazuje wiedzę na temat tego jak bezpiecznie korzystać z prądu oraz jak rozpoznać zagrożenia z nim związane. Celem jest popularyzacja wiedzy o bezpiecznym korzystaniu z urządzeń. Dowiedzieliśmy się czego unikać podczas korzystania z urządzeń potrzebujących prądu oraz kiedy trzeba zawiadomić dorosłego i wezwać pomoc specjalistów.

    Czytaj Więcej o: Nasze styczniowe aktywności
  • Czas świąteczny w naszej grupie

    Dzieci z grupy 2 przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia, wspaniale spędziły czas podczas wspólnego ubierania choinki. Z wielką radością i zaangażowaniem dekorowały drzewko kolorowymi bombkami, łańcuchami i innymi ozdobami. Wspólne ubieranie choinki było pełne uśmiechów i radości, a dzieci z dumą podziwiały swoje dzieło, które rozświetliło salę wigilijnym blaskiem.

    Czytaj Więcej o: Czas świąteczny w naszej grupie
  • Wycieczka i odwiedziny wspaniałych gości

    W drugiej połowie Listopada dzieci z gr. 2 miały przyjemność gościć u siebie kilkoro ciekawych osób. Odwiedziła nas pani stomatolog, która wyjaśniła jak ważne jest dbanie o zęby już od najmłodszych lat. Każdy miał możliwość spróbowania przy użyciu różnego rodzaju szczoteczek wyszczotkować manekinowe zęby. Na koniec gość obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.

    Czytaj Więcej o: Wycieczka i odwiedziny wspaniałych gości