Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Wejście do Przedszkola

Artykuły

 • Wizyta lekarzy

  W listopadzie nasze przedszkole odwiedziło dwoje lekarzy pełnych pasji do wykonywania swojego zawodu. Państwo Kinga i Marcin, rodzice Matyldy z grupy 8, z zawodu internista i ortopeda zaprezentowali dzieciom strój medyka, a także opowiadali o pracy lekarzy różnych specjalizacji.

  Czytaj Więcej o: Wizyta lekarzy
 • Akademia Krokieta i Lamy

  W środę - 26 października w naszym przedszkolu odbyły się ruchowe zajęcia pokazowe zorganizowanie prze zespół Edukacji w ruchu Akademii Krokieta i Lamy.
   
  W przedszkolu pojawiła się Mery z Kamery - bohaterka filmów udostępnianych na platformie AKiL, która zabrała dzieci w kosmiczną podróż do krainy Krokieta i Lamy. Nasze przedszkole bierze udział w programie od marca, a w maju uzyskaliśmy tytuł LIDERA EDUKACJI, dzięki czemu otrzymaliśmy możliwość uczestniczenia w ruchowych zajęciach AKiL na żywo.
  Czytaj Więcej o: Akademia Krokieta i Lamy
 • Powitanie Jesieni

  W ostatni poniedziałek września oficjalnie powitaliśmy w naszym przedszkolu jesień. Tego dnia dzieci przyniosły ze sobą dary jesieni, które później wykorzystaliśmy do różnych zabaw oraz prac plastycznych.

  Czytaj Więcej o: Powitanie Jesieni