Tydzień szczęścia

Za nami Tydzień Szczęścia w Szkole, ogólnopolska akcja, do której włączyliśmy się w tym roku.

Dużo się działo! Odwiedziny Słonia, wyzwanie taneczne, zbiórka charytatywna dla schroniska dla zwierząt, turniej gry Taboo, balonowe szaleństwo dla najmłodszych oraz wspólne stworzenie Kącika Wdzięczności. Jednak nie same atrakcje były najważniejsze, lecz czas kiedy uczniowie mogli zrobić coś dobrego, spędzić wspólnie czas na zabawie, zaangażować się, uśmiechać. Liczymy, że Tydzień Szczęścia w Szkole da naszym uczniom nadzieję na Rok Szczęścia w Szkole:)