Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 01 września (środa)wg ustalonego harmonogramu i  zgodnie z wytycznymi obowiązującymi na dzień 16 sierpnia 2021.   (w przypadku wprowadzenia nowych wytycznych mogą nastąpić zmiany, o których będziemy informować na bieżąco) . Od 1 września  rok szkolny zaczynamy od nauki stacjonarnej.

Klasy 4-8 mają rozpoczęcie o godzinie 9:00 w salach lekcyjnych z wychowawcami klas. Uczniowie wchodzą do szkoły głównym wejściem.

Klasy 2-3 mają rozpoczęcie o godz. 10:00 w salach lekcyjnych  z wychowawcami klas( bez rodziców). Uczniowie wchodzą wejściem od strony biblioteki.

Klasy pierwsze spotykają się z wychowawcami na dużej sali gimnastycznej według ustalonego harmonogramu. Uczniowie i rodzice wchodzą do szkoły od strony boiska (uczniowie klas pierwszych mogą przyjść z jednym rodzicem).

Wszyscy uczniowie szkoły  i rodzice klas 1 muszą stosować środki ochronne w postaci maseczki oraz dezynfekcji rąk.

W związku z wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych w trosce  o bezpieczeństwo i zdrowie nie planujemy spotkania z rodzicami uczniów klas pierwszych przed rozpoczęciem roku szkolnego.  Wykaz niezbędnych przyborów szkolnych dla ucznia pierwszej klasy w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się na stronie szkoły. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo u wychowawców klas na rozpoczęcie roku.

Listy imienne uczniów klas pierwszych zgodnie z ustawą  będą wywieszone na tablicy ogłoszeń i na stronie szkoły 31 sierpnia 2021.

Listy imienne uczniów klas czwartych będą wywieszone na tablicy ogłoszeń w szkole 31 sierpnia 2021.

WYKAZ KLAS I NUMER SALI, W KTÓREJ SPOTKAJA SIĘ UCZNIOWIE Z WYCHOWAWCĄ  ZOSTANIE  WYWIESZONY  31 SIERPNIA NA TABLICY OGŁOSZEŃ W SZKOLE.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021-2022

GODZ. 9:00 – KLASY 4-8