Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 14.09.2022 odbyły się wybory przewodniczącego i zastępcy szkoły.

Samorząd Szkolny w liczbie 38 osób z pośród pięciu kandydatów (Paweł Górny kl. 8b, Tosia Czerwińska kl. 8c, Tola Kowalska kl. 8f, Kornelia Jendrecka kl. 8 d, Krzysztof Cebrat 8d) wybrał przewodniczącą i zastępcę. Każdy uczestnik głosowania dysponował jednym głosem.

Po burzliwym głosowaniu największą liczbę głosów uzyskała Tola Kowalska z klasy 8f, kolejną osobą z największą liczbą głosów była Tosia Czerwińska z klasy 8c.

Zatem ogłaszamy, przewodniczącą szkoły została Tola Kowalska, jej zastępcą została Tosia Czerwińska.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.