Rodzicielska Supermoc

Od kilku lat nasza szkoła współpracuje z Fundacją Dbam o mój zasięg.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW DZISIAJ ( ŚRODA 26 PAŹDZIERNIKA 2022 NA GODZINE 19:00)  na super webinar prowadzony przez Anna Hady Coaching, który poświęcony zostanie rodzicielskiej supermocy.

TEMAT: Rodzicielska Supermoc. Wartość dobrych relacji rodzinnych w świecie nowych technologii

STRESZCZENIE: Sposób korzystania przez młodzież z nowych technologii zależy w dużej mierze od kompetencji cyfrowych oraz świadomego modelowania postaw przez rodziców, już od pierwszych dni życia dziecka. Od czego jeszcze? ....od jakości relacji, które budujemy z dzieckiem od najmłodszych lat. Przyjrzymy się, co rodzice mogą zrobić, by stworzyć dobre warunki do rozwoju dla swoich dzieci. Będziemy rozmawiać o elementach, które pozwalają budować stabilną i bezpieczną relację stanowiącą antidotum na zagrożenia, jakie niesie ze sobą świat online.

Więcej o działaniach Fundacji dla rodziców na stronie  Bajeczna świadomość