Sukcesy szachistów

Zwycięstwo !!! Szkoła Podstawowa nr 24 oficjalnie zwyciężyła w Mistrzostwach Wrocławia w Szachach Dzieci pokonując ponad 20 reprezentacji z innych szkół.

Szkołę reprezentowali: Maciej Perucki (5C), Mikołaj Biela (6A), Kinga Bastrzyk (6C) oraz Hanna Owczarek (4B). Jesteśmy dumni i wdzięczni, że w tak pięknej i szanowanej dziedzinie szkoła może się pochwalić nie tylko wybitnymi graczami, ale także bardzo kulturalnymi i sportowo zachowującymi się ludźmi. Życzymy kolejnych sukcesów i z niecierpliwością wyczekujemy rezultatów w kolejnych etapach turnieju.