Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

W wyjątkowym, przedświątecznym czasie nasza świetlica prowadziła różnorodne działania edukacyjne o tematyce bożonarodzeniowej.

Były to m.in. zabawy ruchowe, muzyczne, zajęcia plastyczne, czytelnicze, ćwiczenia interaktywne. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z ich przygotowaniami do świąt i rodzinnymi tradycjami. Czas w świetlicy miło płynął przy radosnym kolędowaniu i tworzeniu najrozmaitszych prac plastycznych. Nasze Świetliczaki wspólnie przygotowali kartki świąteczne dla wychowanków Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego przy Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. M. Lutra – Tęcza i Opoka.