Konkurs na maskę karnawałową

W środę 18 stycznia w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą maskę karnowałową.

Maski były w większości robione własnoręcznie lub były to matryce z różnymi modyfikacjami.  Jury konkursowe z pośród wielu masek po burzliwej dyskusji wybrało najpiękniejsze trzy. Pierwsza nagroda jednogłośnie przypadła uczennicy klasy 5e Martynce Gromuł, drugie miejsce zajęła Wiktoria Fogt z klasy 8a i trzecie miejsce Hanna Pawlak z klasy 5e. Nagrody to bony podarunkowe o wysokości 50, 40 i 30 złotych. Dziękujemy za zaangażowanie i kreatywność.