SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

W bieżącym roku szkolnym nasz szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.  Jednym z działań jest Tydzień dbania o dobre relacje.

W przyszłym tygodniu w ramach kampanii Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo, nasza szkoła organizuje Tydzień Dobrych Relacji - projekt mający na celu wzmocnienie pozytywnych relacji między uczniami oraz między uczniami i nauczycielami. Cały tydzień przebiegnie pod hasłem "Akcja: relacja". W każdy dzień zaplanowano działania dla uczniów. Przewidziano również aktywności obejmujące  cały tydzień.

Plakat tygodnia Dobrych relacji